Online tagok: 0

Regisztráltak: 215
Legújabb tag: Gracetak
Lépcsőfutó országos bajnokság

Több mint száz egyéni indulóval került megrendezésre szeptember 22-én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság által közösen szervezett 2012. évi országos lépcsőfutó bajnokság.

A versenyen három kollégánk is részt vett az egyéni kategóriában, akik kiváló eredményeket értek el. Pauska Krisztián ebben az évben sem talált legyőzőre. 2perc 35,72 másodperces teljesítményével a létesítményi kategóriában, és a kettes korosztályban (30-39 év) is megszerezte az első helyet, valamint ezzel a teljesítménnyel az egyéni abszolút győzelmet is ő nyerte el, 2009 és 2011 után harmadjára. A másik két versenyzőnk közül Benőcs Zoltán a létesítményi kategóriában a második helyet szerezte meg, 2perc 42,40 másodperces idővel. Ez az időeredmény az egyes korcsoportban a második helyet jelentette, míg az abszolút versenyben a negyedik helyezést. Harmadik versenyzőnk Tóth Zsolt, aki idén először volt az indulók között, a dobogóról kevéssel lemaradva a negyedik helyet szerezte meg a létesítményi kategóriában 3perc 23,35 másodperces idővel. A korcsoportban ez a nyolcadik, az abszolút kategóriában pedig a tizenkilencedik helyezést jelentette.